(0532) 512 8570 WHATSAPP

0Ürün(ler)

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

Kullanım Şartları

Bu bölüm sitenin genel kullanım şartlarını, bununla ilgili genel kuralları ve yasal sorumlulukları içermektedir.

 • kazdalmobilya.com web sitesini kullandığınızda veya kişisel bilgilerinizi içeren formu doldurduğunuzda aşağıdaki şartları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olursunuz.
 • Bu şartları kabul etmiyorsanız LÜTFEN SİTEMİZDEN ALIŞVERİŞ YAPMAYINIZ.

   

  Sitemiz Hakkında

 • kazdalmobilya.com, Kazdal Mobilya ve Aksesuraları'nın bir hizmeti ve markasıdır. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ekstrenizde "Kazdal Mobilya ve Aksesuarları" ibaresi gözükecektir.

   

  Üyelik

 • 18 yaşından küçük olan veya başka bir sebepten hukuki selahiyeti olmayan kişiler kazdalmobilya.com'dan alışveriş yapamazlar.
 • kazdalmobilya.com'a Üye olmak son derece kolay ve ücretsizdir. Siteyi gezmek için üye olmak gerekli değildir. Ancak kayıtlı üyelere özel içerik veya indirimleri görmek için sitemize üye olup, üye girişi yapmanız gerekmektedir.
 • kazdalmobilya.com üyesi, kayıt işlemlerini tamamlayıp elektronik posta adresini onayladıktan sonra işbu sözleşmede belirtilen şartlara uymak koşulu ile, elektronik posta adresini ve şifresini girerek kazdalmobilya.com sitesini kullanmaya başlayabilir.
 • Üye, kazdalmobilya.com sitesi ve hizmetlerinden yararlanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasası, diğer ilgili mevzuat hükümleri ile kazdalmobilya.com'nun hizmetlerine ilişkin olarak yayımlayacağı her türlü duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk üye'ye aittir.
 • Üye, kazdalmobilya.com sitesinde bildirilen genel kurallara uymaması nedeniyle, kazdalmobilya.com tarafından geçici veya sürekli olarak üye'nin kazdalmobilya.com.com.tr'den yararlanması engellenebilir ve/veya üyeliği iptal edilebilir.
 • Üye, diğer üyelerin ve ziyaretçilerin kazdalmobilya.com'u kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı hareketlerde bulunamaz, sunucuları ya da veritabanlarını otomatik programlarla yükleyip zorlayamaz/kilitleyemez. Verileri yanıltıcı hile girişimlerinde bulunamaz. Aksi takdirde üyeliğinin sonlandırılacağı gibi bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul eder.
 • Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi üyenin site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:

   

 • Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgileri, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda.
 • Sitede yer alan çalışmaların ve içeriğin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda.
 • Üyelere verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılması durumunda (Şifresinin başka kişiler tarafından kötü niyet ile kullanılmasından da) doğrudan ÜYE sorumludur. Aynı şekilde ÜYE, internet ortamında bir başkasının IP adresini, elektronik posta adresini, kullanıcı adını ve sair bilgileri kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Bu şekilde bir kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülük ÜYE'ye aittir.
 • Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi durumunda.
 • Üye, diğer üyelerin ve ziyaretçilerin kazdalmobilya.com'u kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı hareketlerde bulunamaz, sunucuları ya da veritabanlarını otomatik programlarla yükleyip zorlayamaz/kilitleyemez. Verileri yanıltıcı hile girişimlerinde bulunamaz. Aksi takdirde üyeliğinin sonlandırılacağı gibi bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul eder.

   

  Satış

 • kazdalmobilya.com, sitede yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.
 • kazdalmobilya.com, yazım, geliştirme ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu değildir. kazdalmobilya.com, fiyatı hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar. Bu iptal işlemi için müşteriyi bilgilendirir.
 • kazdalmobilya.com'dan yaptığınız alışverişler sözleşmeli bayi değilseniz kişisel kullanım amaçlı ve sizin son kullanıcı olduğunuz satışlardır. Yeniden satış amaçlı satın almalarınız için özel sözleşme gerekmektedir.
 • kazdalmobilya.com'da yer alan ürünlerin tamamı tarafımızca stoklanmamaktadır. Sipariş edilen ürünler, gerektiğinde stoklanmakta veya üretilmektedir. Ancak çeşitli sebeplerle, sipariş verilen ve stokta olmayan ürünlerin temini veya üretimi mümkün olmayabilir. Bu durumda siparişi veren kişi, e-posta ya da telefon aracılığıyla bilgilendirilir ve ürün için alınan tüm tutar, sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse, kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse gönderen banka hesabına iade edilir.
 • Havale/EFT, Posta Çeki ve benzeri anında para transferinin yazılımımız tarafından algılanamadığı siparişlerin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin banka hesaplarımıza ulaştığının tespit edildiği tarihtir. Bu tip ödemelerde kazdalmobilya.com'u ne kadar hızlı bilgilendirirseniz işlemleriniz o kadar hızlı başlayacaktır.

   

  Telif Hakları

 • kazdalmobilya.com'da sunulan görsel, yazılı içerik kişisel kullanım içindir. kazdalmobilya.com'nin içeriğinde yer alan bütün yazıların, grafiklerin, fotoğrafların, videoların, animasyonların, seslerin, yazılımların her hakkı saklıdır. Aksi belirtilmedikçe ticari ya da kişisel amaçlarla izinsiz ve kaynak göstermeden kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya internet sitesinde yayınlamak veya kazdalmobilya.com'un izni olmadan link vermek yasaktır.
 • Ayrıca bu sayfaların tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan ve her hakkı kazdalmobilya.com'a ait olan yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır.
 • kazdalmobilya.com, her türlü eleştiriye açıktır. Sitemize iletilen tüm bu eleştiriler mülkiyetimizde olup, pazarlama amacıyla kullanılabilir.

   

  İadeler

 • Ürün iadeleri Tüketici Yasası koşullarına uygun olarak yapılabilmektedir.
 • Sitemizden satılan ürünlerde
 • kazdalmobilya.com yasal süresinden sonra iade edilen, ambalajı bozuk, kullanım izleri olan ( çizik, yıpranmış, kısmen veya tamamen bozulmaya uğramış ), yeniden satışında veya üreticiye iadesinde sorun olacak ürünleri geri almama veya ücret kesintisi yaparak iade alma hakkını saklı tutar.

   

  Garanti

 • Sitemizde satılan tüm ürünler İthalatçısı veya Üreticisi tarafından garanti altına alınmaktadır. Üründe garanti kapsamına giren arıza olması durumunda ürün üreticisinin servisine iletmeniz garanti sürecini hızlandıracaktır.
 • Ücret iadeleri sadece gönderen hesaba veya ödeme yapan karta yapılır. Başka hesaba, bankaya veya karta iade yapılmaz. Ücret iadelerinde ilgili bankalardan, yazılımdan veya diğer sebeplerden kaynaklanan gecikmelerden kazdalmobilya.com sorumlu tutulamaz.

   

  Gizlilik

 • kazdalmobilya.com üyelerinden üye olma işlemi esnasında peşinen posta adreslerini istememektedir. Ancak üyenin kazdalmobilya.com'a bildirdiği eposta adresi, bu sözleşme ile ilgili olarak yapılacak her türlü bildirim için yasal adresin isteneceği elektronik posta olarak kabul edilir.
 • kazdalmobilya.com Müşteri tarafından sağlanan ve kişiye özel olan bilgileri korur. Başkalarıyla paylaşmaz. İzinsiz kullanmaz.
 • kazdalmobilya.com'da kaydedilen bilgilerinizin silinmesini talep edebilirsiniz. Eğer alışveriş yapmadıysanız bilgiler tamamen silinebilir. Alışveriş yaptıysanız alışveriş bilgisinin içinde gerekli olan bilgiler haricindeki bilgileriniz silinebilir veya kullanıcı adınız pasifleştirilebilir.
 • kazdalmobilya.com'a girmek için kullandığınız kullanıcı adı ve şifrenizi güvensiz yerlere yazmayınız. Başkalarıyla paylaşmayınız. Bilgisayarınızda şifrenizin çalınmasına neden olacak zararlı yazılımların çalışmaması için güncel ve faal bir antivirüs bulunması diğer belge ve bilgilerinizin güvenliği için de gereklidir.
 • kazdalmobilya.com'u ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bağlı kalmak kaydıyla, içerik bölümümüzü zenginleştirmek ve iyileştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliğine gittiğimiz firmalarca paylaşılmaktadır. Amacımız, sitenin sizin istediğiniz özelliklerde olmasını ve site gelişimini sağlamaktır.

   

  kazdalmobilya.Com'un Hak Ve Yükümlülükleri

 • kazdalmobilya.com üyenin sözleşme konusu hizmetlerden, teknik arızalar dışında, yararlandırılacağını, üyenin paylaşıma açtığı kişisel bilgileri dışındaki bilgilerin hiç bir şekilde yasal zorunluluklar hariç üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmayacağını kabul ve taahhüt eder. Üyenin kazdalmobilya.com sitesinin çalışmasına engel olacak herhangi bir elektronik sabotaj, kazançlara müdahale amaçlı girişimler ve/veya saldırıya neden olduğunun tespit edilmesi veya Resmi makamlardan, üyeye yönelik suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi halinde, kazdalmobilya.com ilgili üyenin kimlik bilgilerini araştırma ve açıklama hakkına sahiptir.
 • kazdalmobilya.com taahhüt ettiği hizmetlerin sürekliliğini sağlamak için, işbu sözleşmede herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı değişiklik yapabilir. kazdalmobilya.com'un her zaman herhangi bir gerekçe göstermeksizin, tek taraflı olarak verdiği hizmeti sürekli veya geçici olarak durdurmak, servisin içeriğini değiştirmek veya iptal etmek hakkı vardır. Üye işbu tasarrufu peşinen kabul eder. kazdalmobilya.com, yenilenmiş güncel kullanım şartlarını yine aynı link altında yeni tarih güncellemesi ile sitesinde yayınlanacak, gerek gördüğü takdirde elektronik posta ile üyeye bildirilecektir. Yenilenmiş güncel kullanım şartları, kazdalmobilya.com'da yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve kazdalmobilya.com sitesinin veya hizmetlerinin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır.
 • kazdalmobilya.com, üyelerinin kredi kartı ile ödeme, üyelik bilgilerini girme gibi güvenlik gerektiren işlemlerinde SSL kullanır. SSL sertifikası kullanılarak sağlanan SSL bağlantısı sayesinde site ile üye arasındaki veriler şifrelenir.
 • kazdalmobilya.com kredi kartından alınan ödemelerde Visa ve MasterCard firmaları tarafından geliştirilen 3D Secure uyumlu bankaları kullanarak tahsilat yapar. 3D Secure sisteminden tam onay alamayan işlemler banka veya kazdalmobilya.com tarafından soruşturulabilir. Güvenlik sakıncası görülen ödemeler iptal veya iade edilebilir, bağlı sipariş iptal edilebilir.
 • Bu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.
  Not : Bu sözleşmenin içeriği önde gelen e-ticaret sitelerinden derlenmiştir.